Ring og få en uforpligtende snak

Har du brug for en ny hjemmeside, et websystem eller skal din hjemmeside højere op på Google, så kontakt os i dag. Vi beskæftiger os med opbygning af design og udvikling af professionelle hjemmesider og webshops som hjælper din virksomhed til en passende online profil med det rette udtryk. Vi hjælper med analyse og opsætning af virksomhedens online marketing på de forskellige platforme.

Vi sørger for en sammenhæng i al din kommunikation og gør det let for dig, med kun én kontaktperson. Georgi.dk holder til i Ans ved Silkeborg, men har kunder over hele landet.
Vi ser frem til at høre fra dig.

georgi.dk
Vestre Langgade 1
8643 Ans ByThomas GeorgiTlf: 3033 4447
thomas@georgi.dk
thomas

Thomas Georgi
Projektleder
Digital/analog

thomas@georgi.dk
+45 3033 4447

glenn

Glenn Pedersen
Projektleder
Digital

glenn@georgi.dk
+45 6089 9900

bjarke

Bjarke Friis Nielsen
Online/grafik

 

bjarke@georgi.dk

erik

Erik Bjerre

Web/online

erik@georgi.dk

jens

Jens Georgi

Grafik/foto/web

jens@georgi.dk

ravpluks

Ravpluks

Kontorhund

ravpluks@georgi.dk

Georgi.dk er stolte af bl.a. at have hjulpet: